Rejestracja / Logowanie

Blog ślubny

Porady i inspiracje ślubne

Wedding Trade Show

Wedding Trade Show

Na ten jeden dzień czeka się całe życie. Miej pewność, że jesteś na niego przygotowana w stu procentach! Już dziś powiedz „tak” Wedding Trade Show 2021!

Już dziś powiedz „tak” Wedding Trade Show 2021!

Biała suknia, obrączki, najbliżsi i rozpoczęcie rozdziału pod tytułem „i żyli długo i szczęśliwie”. Dzień ślubu jest dla wielu par najbardziej wyjątkowym w życiu. Przygotowania do niego to jednak nie bajka, a wiele ważnych decyzji, które złożą się na to, czy wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Zanim zabrzmią kościelne dzwony, odwiedź Wedding Trade Show 2021 we Wrocławskim Centrum Kongresowym i pozwól nam sobie pomóc w zaplanowaniu ślubu i wesela twoich marzeń! 

Wydarzenie podzieliliśmy na dwie części:

#WeddingTrade – to bogata kolekcja inspiracji. Znajdziesz tu wystawców, którzy zaprezentują najpiękniejszą modę damską oraz męską (także outletową), kolekcje biżuterii ślubnej, najmodniejsze trendy we florystyce, a także pomogą dobrać odpowiednie zaproszenia na twój ślub

#WeddingShow – to pokazy mody, koncerty zespołów weselnych, profesjonalne konsultacje przedślubne, porady stylistów i wizażystów, możliwość wykonania próbnych makijażów, testy produktów, jak również panele dyskusyjne, podczas których eksperci między innymi podpowiedzą, jakie rozwiązania pozwolą na realizację ślubu marzeń. Podczas eventu będziesz mogła dowiedzieć się także, jak zadbać o siebie przed najważniejszym dniem w życiu i na co postawić, by przystąpić do niego zrelaksowana i pewna siebie jak nigdy dotąd!

Ponadto, przygotowaliśmy coś dla drużbów. Chcesz zapewnić najlepsze atrakcje podczas wieczoru panieńskiego/kawalerskiego i wesela najbliższych Ci osób? Poznaj najciekawsze pomysły na prezenty i zaplanuj niezapomnianą przedślubną zabawę dla państwa młodych!

Kup bilet już dziś i powiedz „tak” Wedding Trade Show 2021

Więcej informacji na stronie internetowej weddingtradeshow.pl.

Wedding Trade Show 2021

Miejsce: Wrocławskie Centrum Kongresowe na terenie Hali Stulecia

Termin: 7 listopada 2021

patron medialny slubneabc.pl

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *