Rejestracja / Logowanie

Blog ślubny

Porady i inspiracje ślubne

Jak wybrać idealny prezent na Rocznicę Ślubu?

Jak wybrać idealny prezent na Rocznicę Ślubu?

Rocznica Ślubu to bardzo ważny dzień w życiu małżonków. To nie tylko okazja do świętowania, ale i dowód na to, że przed laty podjęli oni właściwą decyzję. Warto zaskoczyć swoich najbliższych w tym szczególnym dniu i podarować im wyjątkowy prezent na Rocznicę Ślubu. Taki, którego się nie spodziewają, a zarazem zapamiętają na bardzo długie lata. Brakuje Ci pomysłów? Spokojnie! Spieszymy z pomocą. Przeczytaj poniższy artykuł i zapoznaj się z naszymi personalizowanymi propozycjami!

Co kupić na Rocznicę Ślubu?

Nieważne, czy wybierasz się na 5., 10. czy może sam będziesz obchodził 25. Rocznicę Ślubu. W tym dniu nie liczy się długość stażu małżeńskiego, a miłość, którą koniecznie trzeba podkreślić odpowiednim upominkiem. W wyborze prezentu z okazji Rocznicy Ślubu warto kierować się sercem. W końcu to dzień miłości, a to uczucie doskonale jest znane zespołowi sklepu ePrezenty, który przygotował długą listę niespodzianek dla zakochanych.

Pierwszym pomysłem na prezent na Rocznicę Ślubu jest album na zdjęcia. Ten przepiękny upominek może pomieścić aż 200 zdjęć, co sprawi, że romantyczne wspomnienia powrócą na nowo, wprawiając obdarowanych w nostalgiczny nastrój. Kolorowy nadruk z imionami i datą święta kochających się małżonków nie tylko mile ich zaskoczy, ale sprawi, że album nabierze niezwykle osobistego charakteru. Kolejnym bestsellerem jest drewniana skrzynka upominkowa, w której zamkniesz aż 6 drobiazgów dla swoich najbliższych. Piękna dedykacja na jej wieku zachwyci obdarowanych i wzruszy do łez. Natomiast zestaw balonów z helem i nadrukiem imion obdarowanych rozweseli ich serca, gwarantując niemałe zaskoczenie przy otwieraniu wielkiego pudła, w którym zostały umieszczone.

To oczywiście tylko kropla w morzu jedynych w swoim rodzaju pomysłów na prezenty na Rocznicę Ślubu, jaką daje Ci sklep ePrezenty.

Jaki prezent na Rocznicę Ślubu?

Jeśli marzysz o tym, aby Twój prezent na Rocznicę Ślubu był jednocześnie praktyczny, jak i nietypowy to koniecznie sprawdź, co przygotował sklep Allebox.pl. Ciekawie zaprojektowane kosze upominkowe zostały zamknięte w drewnianej skrzynce zabitej gwoździami. Do ich zawartości prowadzi dołączony łom, poprawne rozwiązanie zagadki lub piłka do metalu. Brzmi ciekawie i intrygująco? Oczywiście, że tak, ale naprawdę warto przekonać się, co kryje w sobie ten box niespodzianka. Wypełniony po brzegi wyselekcjonowanymi kawami, aromatycznymi herbatami, czy przepysznymi słodyczami został uzupełniony o personalizowane gadżety. Kubeczki z nadrukiem, szklane karafki, czy zestawy praktycznych akcesoriów kuchennych – to wszystko znajdziesz w koszu prezentowym, jaki stworzył Allebox.

Box niespodzianka na Rocznicę Ślubu

Jak widzisz nawet na pozór najprostsze prezenty na Rocznicę Ślubu, dzięki personalizacji mogą stać się wyjątkowe. Niezależnie od tego, czy są one zabawne, eleganckie, czy tradycyjne, umieszczone na nich imiona obdarowanych nadadzą im niezwykle osobistego charakteru.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *