Rejestracja / Logowanie

Blog ślubny

Porady i inspiracje ślubne

Wedding Trade Show 12 grudnia Koneser Warszawa

Wedding Trade Show 12 grudnia Koneser Warszawa

Gotowi na spełnienie ślubnych marzeń?

Idealny zespół muzyczny, wystrój perfekcyjnie dopasowany do wyobrażeń młodej pary, doskonale skrojone, eleganckie stroje zakochanych i wszystko dopięte na ostatni guzik. Ślub marzeń możliwy jest z Wedding Trade Show. Przekonaj się o tym już 12 grudnia w Centrum Praskim Koneser, a zarejestruj się już dziś. Czasu jest coraz mniej!

Jaka jest recepta na realizację ślubu marzeń? Świetna organizacja, pomysł i dużo miłości płynącej od osób, które go przygotowują. Wedding Trade Show to wydarzenie stworzone dla wszystkich par, szukających nie tylko inspiracji, ale również sprawdzonych i kreatywnych rozwiązań, które pozwolą na organizację ślubu marzeń.

Co znajdziecie na Weeding Trade Show?

Podczas Wedding Trade Show będziecie mogli zaznajomić się (a także zakupić lub zamówić) usługi lub produkty wystawców. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele branży florystycznej, modowej (suknie ślubne i garnitury), dodatków i akcesoriów, fotografii i wideo ślubnego, a także specjaliści od usług gastronomicznych, cateringowych, właściciele i managerowie sal weselnych oraz najpiękniejszych miejsc na aranżacje ślubów, czy też twórcy wyjątkowych zaproszeń ślubnych i obrączek. 

Na targach spotkacie również tych, którzy w perfekcyjny sposób przygotowują do najważniejszego dnia w życiu. Wśród nich znaleźli się fryzjerzy, kosmetolodzy, a także eksperci od przedślubnego wypoczynku i relaksu. Wedding Trade Show to także spotkania z wedding plannerami, którzy pomogą Wam skrupulatnie zaplanować ten wymarzony dzień oraz występy muzyczne, które nie tylko umilą dzień targów, ale również pomogą Wam odnaleźć wymarzony zespół/artystę na wesele.

Wymarzony ślub jest o jeden krok od Was! Sprawcie, by ten najważniejszy dzień w życiu został zapamiętany jako spektakularny. Nie przegapcie swojej szansy na perfekcyjną ceremonię i wesele – powiedzcie „tak” targom Wedding Trade Show 2021 i otwórzcie razem z nimi rozdział „i żyli długo i szczęśliwie”! 

Wedding Trade Show

12 grudnia 2021

Centrum Praskie Koneser

Zarejestruj się już dziś: https://weddingtradeshow.pl/kup-bilet/

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *