Rejestracja / Logowanie

Blog ślubny

Porady i inspiracje ślubne

Piosenka na podziękowanie dla rodziców

Piosenka na podziękowanie dla rodziców

Podziękowania dla rodziców to kluczowy element każdego wesela, młoda para przygotowuje piosenkę, przez którą chce wyrazić podziękowanie i miłość swoim rodzicom. To bardzo wzruszający moment dla Młodej Pary oraz oczywiście jeszcze bardziej dla rodziców. Aby ten moment był niezwykle wyjątkowy warto zadbać o odpowiedni nastrój, słowa podziękowania i wzruszającą piosenkę w tle.

Przed każdą Młodą Parą stoi trudny wybór piosenki na pierwszy taniec oraz piosenki dla rodziców. Postaramy się doradzić jaką piosenkę wybrać na podziękowania dla rodziców? Najbardziej znanym utworem wybieranym przez wiele par jest piosenka „Cudownych rodziców mam” , to oczywisty wybór, który nie zaskoczy naszych rodziców. Znajdziemy w sieci wiele pięknych i wzruszających piosenek, które będą idealnie pasować jako podziękowania dla rodziców. Poniżej przedstawiamy naszą listę najciekawszych i wzruszających piosenek dla rodziców.

Na co zwrócić uwagę wybierając piosenkę dla rodziców?

Wybierając piosenkę na ten szczególny moment, jakim są podziękowania dla rodziców, powinniśmy zwrócić uwagę na to, aby utwór był śpiewany po polsku. Zapewne wielu naszych gości, a także rodzice mogą nie zrozumieć w pełni utworu po angielsku. Pamiętajmy, że podziękowania są kierowane dla rodziców, więc słowa i przekaz piosenki ma tutaj ogromne znaczenie. To głównie piękne słowa utworu wzbudzają wielkie emocje i wzruszenie u rodziców.

Kolejnym ważnym elementem jest to, aby wybrany przez nas utwór był dość wolny, tak aby wszyscy nasi goście weselni bez problemu mogli go zatańczyć.

10 propozycji piosenek na podziękowania dla rodziców

  1. Robert Janson, Kuba Badach – „Małe szczęścia”
  2. Marek Grechuta – „Dni, których jeszcze nie znamy”
  3. Chłopcy z Placu Broni – „Kiedy już będę dobrym człowiekiem”
  4. Dżem – „W życiu piękne są tylko chwile”
  5. Anna Jantar – „Radość najpiękniejszych lat”
  6. Zespół JACK – „Dziękuje rodzicom”
  7. Bajery – „Tylko Wy Rodzice”
  8. Beata Kozidrak – „Miłość to Taki Dar”
  9. Halina Kunicka – „To były piękne dni”
  10. Alina & Marek – „Dziękujemy wam”

Pochwalcie się w komentarzu, jaką piosenkę wy wybraliście lub macie zamiar wybrać na podziękowania dla rodziców. 🙂

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *