Rejestracja / Logowanie

Blog ślubny

Porady i inspiracje ślubne

Najlepsze krówki ślubne – zanim kupisz, sprawdź, czym powinny się wyróżniać

Najlepsze krówki ślubne – zanim kupisz, sprawdź, czym powinny się wyróżniać

Materiał zewnętrzny

Ślub i wesele to dwa połączone ze sobą wydarzenia, które mają być niezapomniane. Para młoda zawsze stara się, aby każda minuta ich święta była wyjątkowa i chce, by goście weselni przeżywali ten dzień wspólnie z nią. Dlatego coraz częściej obdarowują zaproszonych przyjaciół oraz rodzinę słodkimi drobiazgami, takimi jak krówki weselne. Sprawdźmy, czym powinny się wyróżniać.

Jak zamówić cukierki krówki na wesele?

Krówki weselne różnią się od tych, które znajdziemy w stacjonarnych sklepach, i to nie tylko samym smakiem, ale także opakowaniem. To właśnie ten drobiazg, czyli opakowanie, o którym nie możemy zapominać, najbardziej odróżnia krówki na wesele od tych sklepowych. Krówki na ślub to cukierki krówki z nadrukiem, z personalizowanym opakowaniem. 

Tylko od nas zależy, co ma się na tym papierku czy opakowaniu znaleźć. Standardem są krótkie podziękowania lub imiona młodych oraz data ślubu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by na wewnętrznej stronie papierka znalazł się jakiś unikalny napis lub wzór. Młodzi mogą zamówić cukierki na krótko przed swoim ślubem, by te były superświeże. Internetowy sklep Cukrowki.pl oferuje kruche na zewnątrz ciągnące się w środku krówki na wesele.

Jaki rodzaj krówek na wesele wybrać?

Najlepsze krówki ślubne to takie cukierki, które nie tylko świetnie smakują i wyglądają, ale także na długo zostaną w pamięci naszych gości weselnych. Mało kto spodziewa się personalizowanych cukierków zawiniętych w papierki, na których znajduje się na napis: „Oto słodki poczęstunek i podziękowanie za Waszą obecność w tym ważnym dla nas dniu”. 

Oczywiście to tylko przykład podziękowań, ale pokazuje on, że wybierając Cukrówki, dostajemy pełną swobodę, jeśli chodzi o wzór i treść nadruków, więc warto popuścić wodze fantazji podczas ich przygotowywania. Emocje zawarte w tekstach, które pojawią się na opakowaniach, mogą naprawdę udzielić się obdarowanym osobom. 

Dobrze jest też pomyśleć o tym, w jakich opakowaniach powinny znaleźć się te małe słodkie upominki. Bardzo popularne są krówki ślubne w woreczku. Zmieści się do niego kilkanaście sztuk takich słodyczy. Warto zastanowić się więc nad jego kolorem, możemy bowiem wybrać taki, który będzie pasował kolorystycznie do wystroju sali weselnej. 

Większe upominki, na przykład dla rodziców państwa młodych, dobrze jest zamówić w pudełkach z nadrukiem lub też w estetycznych puszkach. Te drugie są dobrym wyborem przede wszystkim dlatego, że mieści się w nich więcej słodkości i wyglądają o wiele bardziej ekskluzywnie.

Smak krówek weselnych – jaki wybrać?

Cukrowki.pl, wspomniany wcześniej producent weselnych słodkości, w swojej ofercie ma cukierki o różnych smakach. Oczywiście wśród nich znajdziemy klasyczne, mleczne słodycze, których smak znany jest wielu nam z dzieciństwa, ale nie brakuje też innych niepowtarzalnych i niedostępnych nigdzie indziej krówek. 

Wśród nich są między innymi krówki cytrynowe, miętowe, o smaku solonego karmelu, piernikowe czy nawet anyżkowe. Podczas składania zamówienia na słodycze dobrze jest zastanowić się nad tym, czy chcemy kupić krówki w jednym smaku, czy może jednak stworzyć niepowtarzalną mieszankę.

Zanim podejmiemy decyzję, jakie krówki zamówić dla naszych weselnych gości, warto zwrócić uwagę na następujące czynniki:

  • cenę za kilogram słodyczy, ponieważ im większe zamówienie, tym jest ona niższa,
  • smaki krówek dostępne u producenta,
  • czas realizacji zamówienia,
  • sposób pakowania i dostępne opakowania,
  • możliwość personalizacji nadruku.

Warto o tym wszystkim pamiętać, bo właśnie te informacje wpływają na to, jak krówki weselne, które zamówimy, będą się wyróżniać wśród innych tego typu słodyczy.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *